м. Вінниця, вул. Київська, 68
Інформація щодо закупівель КП МЛДЦ

Інформація щодо закупівель КП МЛДЦ

10 квітня

Шановні друзі!

Останнім часом на наш центр, а саме на його господарську діяльність, звернули увагу журналісти, дописувачі соцмереж та просто небайдужі люди.

Це приємно, коли той центр за для розвитку якого працює весь наш великий та дружній колектив, опиняється в центрі суспільної уваги. Засмучує лише деяке непорозуміння, що до трактування певних фактів та подій, що мають відношення до роботи центру.

Почнемо з початку.

Міський лікувально-діагностичний центр є комунальним прибутковим підприємством. Це означає, що КП «МЛДЦ» не отримує жодної гривні бюджетного фінансування. Центр працює на повному госпрозрахунку, тобто сам заробляє на своє життя, шляхом надання платних медичних послуг відповідно до тарифів, що належним чином затверджені.

Усі закупівлі, що їх проводить КП «МЛДЦ» здійснюються на майданчику прозоро, відповідно до чинного законодавства та розпоряджень Вінницької міської ради. Тобто кожен може зайти за посиланням https://e-tender.biz/tender/medicina/UA-2020-03-23-003566-b-likarski-zasoby-rizni і побачити як приклад, завершену процедуру закупівлі КП «МЛДЦ» тестів на коронавірус, тобто договір укладений та повністю оплачений. Або за посиланням https://e-tender.biz/tender/dilovi-poslugi/UA-2020-03-03-000519-a-reklamni-ta-marketynhovi-posluhy-rozmishhennya-reklamy-na-radio-ta-reklamonosiyax і побачити, що договір укладений але жодної гривні по ньому не сплачено, жодної послуги з реклами в 2020 році не надано та не оплочено.

Ті тести, що були закуплені, реалізуються шляхом надання платної медичної послуги з тестування на коронавірус та не мають відношення до безкоштовного тестування котре організовується та проводиться за бюджетні кошти за направленням лікаря безоплатно для пацієнта.

В той час, коли стаціонарні відділення та амбулаторно-діагностичні відділення в місті різко обмежили прийом пацієнтів, заощаджуючи ресурси та площі для можливих пацієнтів з коронавірусом, КП «МЛДЦ» продовжує працювати.

Ми закрили відділення, що надавали планові послуги з профілактичних періодичних медичних оглядів. Решта підрозділів готові приймати пацієнтів з гострими захворюваннями та загостреннями чи ускладненнями хронічних захворювань, що не потребують лікування в умовах стаціонару.

Персонал КП «МЛДЦ» дотримується усіх заходів протиепідемічного захисту, наших пацієнтів ми просимо з’являтись в КП «МЛДЦ» лише за попереднім записом та в масці.

Записатися на прийом можна за допомогою нашого сайту, телефоном 60-50-20, мобільним додатком https://play.google.com/store/apps/details?id=com.eleks.mldcvinnytsa&hl=en

Ми працюємо для Вас!

Міцного нам усім здоров’я, ясного розуму та миру в душі.