м. Вінниця, вул. Київська, 68
Сучасні методи лікування в онкології - Клініка Спіженко

Сучасні методи лікування в онкології - Клініка Спіженко

20 лютого

Онкологічні захворювання займають друге місце серед причин захворюваності і смертності в усьому світі. Найпоширенішими онкозахворюваннями серед чоловіків є рак легенів, шкіри, передміхурової залози, шлунка, а серед жінок – рак молочної залози, рак шийки матки, рак шкіри.

Сучасні методи лікування онкологічних захворювань

Завдяки багатолітнім дослідженням онкологічних захворювань вченими, з’явилось чимало унікальних методів, препаратів та схем лікування в онкології. Тому сучасна комплексна онкологічна допомога в більшості випадків виглядає так: хірургічне видалення пухлини з подальшим опроміненням кордонів її зіткнення з організмом на лінійному прискорювачі, після якої застосовується хіміотерапія для боротьби з мікрометастазами та радіохірургія метастазів більшого розміру.

Видалення ракових пухлин без розрізів та болю.

Єдина радіохірургічна система в Україні КіберНіж (CyberKnife G4), яку застосовують для лікування у Клініці Спіженко – сучасна радіохірургічна система, яка дозволяє проводити безопераційне лікування пухлин навіть в недоступних для традиційної хірургії місцях та надзвичайно точно (з похибкою менше 0,2 мм) та безпечно для хворого доставляти необхідну дозу опромінення до пухлини, не ушкоджуючи здорові органи і тканини.

Під час лікування не відбувається жодних хірургічних втручань, пов’язаних зі скальпелем, розрізами, кровотечею та болем. КіберНіж здійснює швидке, ефективне, безболісне та надзвичайно точне лікування пухлин і метастазів. Крім того, лікування за допомогою радіохірургічної системи не потребує анестезії та знеболення та може бути проведено навіть тим пацієнтам, які мають протипоказання для проведення звичайного хірургічного втручання.

За допомогою КіберНожа в Клініці Спіженко з високою ефективністю (до 98% на I та II стадіях захворювання) проводиться радіохірургічне лікування пухлини головного мозку та органів зору, пухлини спинного мозку та хребта, раку нирок, товстої кишки, простати, легень, матки, печінки, підшлункової залози, та непухлинних захворювань.

Інноваційні методи боротьби з онкологічними захворюваннями.

Клініка Спіженко один з найбільш інноваційних сучасних онкологічних центрів в Європі. З появою в світі нових прогресивних технологій, з урахуванням досвіду провідних онкоклінік світу, інститутів онкології, що співпрацюють з клінікою, ці інновації впроваджуються в практику онкологічного центру. Клініка працює з 2009 року. За цей час більш ніж 85 000 пацієнтів з 37 країн світу отримали лікування.

Починаючи з 2017 року, з відкриттям інноваційного Центру хірургії, Клініка Спіженко запустила повний цикл медичної допомоги при онкології: хірургія та нейрохірургія пухлин, персоніфікована хіміотерапія (в тому числі, таргетна терапія та імунотерапія раку), дистанційна радіохірургія КіберНіж і променева терапія IMRT. Діагностичний центр сучасний, єдиний в Україні МРТ Siemens MAGNETOM Sola, КТ Siemens SOMATOM go.up, багатопрофільна лабораторія у режимі 24/7 та стаціонар.

Нині Клініка Спіженко – єдиний багатопрофільний центр в Україні, в якому для лікування раку використовуються всі сучасні медичні методи і технології.