Гельмінти
Гельмінти :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)

Глисти або гельмінти – це узагальнена назва групи паразитів, які можуть вражати більшість живих істот на планеті, а також і людини. Захворювання, які вони викликають, називаються гельмінтози. Глисти широко поширені в усьому світі. За дослідженнями ВООЗ, на даний момент заражено близько 4 млрд. чоловік, причому, не залежно від економічного статусу країн і віку хворих. У Європі, за статистичними даними, глисти у людини, симптоми наявності яких описані нижче, виявляються в кожному третьому аналізі. Звичайно, серед заражених гельмінтозами набагато більше дітей, ніж дорослих.

 

Підготовка:

  • важливою умовою для лабораторних досліджень є здача крові натщесерце — 6 -12 годинний період голодування. В день дослідження допустимо вживання невеликої кількості води.
  • за 6-12 годин до дослідження слід виключити прийом алкоголю, куріння, прийом їжі, обмежити фізичну активність.
  • виключити прийом ліків, якщо відмінити прийом ліків неможливо, необхідно проінформувати про це лабораторію.
  • дітей до 5 років, перед здачею крові, бажано поїти кип’яченою водою (порціями до 150–200 мл., протягом 30 хвилин).
  • для грудних дітей — перед здачею крові витримати максимально можливу паузу між годуваннями

 

  • Сумарні антитіла до Ig G + Ig М до токсокар

Сумарні антитіла до Ig G + Ig М до токсокар - це інфекція, викликана паразитом роду Toxocara сімейства аскарид. Захворювання виникає при вживанні продуктів, забруднених грунтом з яйцями ембріонів паразита, які виділяються тваринами-господарями з фекаліями. Ембріогенез відбувається в грунті (є геогельмінти) протягом 2-5 тижнів після елімінації яєць тваринами. Таким чином, інфікування людей відбувається не в результаті контакту зі свіжими фекаліями. Собака є кінцевим господарем Тохосаra canis. Собака заражається декількома шляхами: при попаданні яєць-ембріонів до ротової порожнини, трансплацентарно, або при годуванні молоком дитинчат інфікованою самкою. Безпосереднім результатом є масове забруднення грунту яйцями і тим самим збільшується ризик зараження. Проблема забруднення навколишнього середовища яйцями Тохосаra і харчування з порушенням правил гігієни сприяє поширенню інфекції. У дітей головним джерелом інфекції є ігровий майданчик, куди мають доступ тварини. У таких випадках людина є проміжним випадковим і нетиповим господарем.

 

  • Сумарні антитіла до Ig G + Ig М до аскарид

Сумарні антитіла до Ig G + Ig М до аскарид – це аскаридоз – гельмінтоз, що викликається круглими хробаками аскаридами (Ascaris lumbricoides, струнець). Механізм передачі збудника - фекально-оральний; шляхи передачі - харчовий, водний, побутовий. Поширенню аскаридозу сприяє вживання овочів, ягід і зелені з городів, грунт яких удобрений не знешкодженими фекаліями. Людина, в кишечнику якої паразитують самки і самці аскарид, є єдиним джерелом інвазії. Дорослі аскариди живуть у тонкій кишці, де самки після запліднення відкладають близько 200 000 яєць на добу. Потрапляючи з фекаліями в навколишнє середовище, за сприятливих умов яйця дозрівають протягом 10 - 15 днів і більше. При проковтуванні людиною зрілих яєць, у верхньому відділі тонкої кишки з них виходять личинки, які проникають через стінку кишки в нижню порожнисту вену, далі в судини печінки і легенів, звідки переходять в альвеоли і бронхи. В легенях вони піднімаються дихальними шляхами у носоглотку і заковтуються в шлунково-кишковий тракт. Після повторного потрапляння в тонку кишку вони протягом 70 - 75 діб розвиваються у дорослих паразитів, які виділяють яйця.

 

  • Сумарні антитіла до Ig G + Ig М до лямблій

Сумарні антитіла до Ig G + Ig М до лямблій – це широко розповсюджене захворювання, викликане представником родини Protozoe Lamblia intestinalis (Giardia Lamblia). Джерелом інфекції є людина, інфікована лямбліями. Передача інфекції здійснюється фекально-оральним шляхом. Основним фактором передачі є вода, але перенесення може здійснюватися і через харчові продукти, на яких цисти лямблій зберігають життєздатність від 6 годин до 2 діб, можлива і контактна передача від людини людині. Лямблії здатні викликати серйозні кишкові захворювання у людей, як у формі епідемій, так і у вигляді спорадичних випадків. Діти найбільш вразливі до інвазії лямбліями, захворювання у них протікає із більш вираженими клінічними ознаками.

 

  • Сумарні антитіла до Ig G + Ig М ( до аскарид, лямблій, токсокар)
Тарифи на послуги
З
Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
[З35] Імуноферментний аналіз на лямблії (сумарні антитіла IgG+М до лямблій)
Цiна (без ПДВ):
260.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
156.00 грн.
[З36] Імуноферментний аналіз на антитіла IgG до аскарид
Цiна (без ПДВ):
254.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
152.40 грн.
[З237] Імуноферментний аналіз на антитіла IgG до токсокар
Цiна (без ПДВ):
253.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
151.80 грн.
[З238] Пакет № 11 "Скринінг гельмінтів антитіл до токсокар, аскарид, лямблій)
Цiна (без ПДВ):
647.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
388.20 грн.
Наші лікарі