м. Вінниця, вул. Київська, 68
Гормони (Пренатальна діагностика)
Гормони (Пренатальна діагностика)
Гормони (Пренатальна діагностика) :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця
  • Хоріонічний гонадотропін (бета-ХГЛ до 4 тижнів вагітності)

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) – гормон, поява якого є нормою для майбутніх мам в період вагітності. Його синтез відбувається в заплідненій яйцеклітині, а після формування трофобласта це завдання переходить до його тканин. У стані, коли вагітність відсутня, в нормі гормон не повинен виявлятися.Визначення гормону ХГЛ і його рівня – один з найважливіших етапів в діагностиці розвитку плода, його аномалій і стану матері. При станах, що є відхиленням від норми, показник гормону буде різко знижений або завищений. Наявність незначної зміни в показниках ХГЛ не має цінності в якості діагнозу. Для більш точного визначення причин проводяться додаткові збори аналізів та обстеження

 

  • Протеїн асоційований з вагітністю (РАРР-А, 11-13 тижнів вагітності)

Протеїн асоційований з вагітністю (РАРР-А, 11-13 тижднів вагітності)У передпологовому спостереженні I триместру вагітності показник ризику синдрому Дауна та інших хромосомних аномалій плоду.Під час вагітності виробляється у великій кількості та потрапляє в материнську систему циркуляції. Концентрація його у сироватці крові матері збільшується з терміном вагітності.Має здатність розщеплювати один з білків, який зв’язує інсуліноподібний фактор росту. Це викликає підвищення біодоступності інсуліноподібного фактору росту, який є важливим фактором розвитку плоду під час вагітності.Передбачається, що РАРР-А бере участь також у модуляції імунноі відповіді материнського організму під час вагітності.

 

  • Хоріонічний гонадотропін вільний (вільний бета-ХГЛ, 11-14 тижнів вагітності)

Хоріонічний гонадотропін вільний (вільний бета-ХГЛ, 11-14 тиж.вагіт.) —гонадотропін людини (складається з субодиниць «альфа» і «бета»).Тест застосовують для діагностування вагітності: якщо вагітність почалася, концентрація бета-ХГЛ зростає у геометричній прогресії та сягає 25 МЕ/л першого дня затримки менструального циклу. Багатоплідна вагітність збільшує концентрацію ХГЛ.Тест доволі корисно інформативний разом з тестом на прогестерон для діагностики позаматкової вагітності.

 

  • Альфа-фетопротеїн (АФП, 14-19 тижнів вагітності)

Альфа-фетопротеїн (АФП, 14-19 тиж.вагіт) - це речовина, що має білкову структуру. Вона безпосередньо утворюється в «кровоутворюючому органі» або кишечнику крихітного плода. Причому цей білок починає виділятися на 5-му тижні вагітності. На ранніх термінах вагітності за його вироблення безпосередньо відповідає жовте тіло при заплідненні. При появі або відсутності цієї речовини в організмі у породіллі можна визначити відторгнення ембріона організмом.

 

  • Хоріонічний гонадотропін (бета-ХГЛ 14-19 тижнів вагітності)

Хоріонічний гонадотропін людини (ХГЛ) – гормон, поява якого є нормою для майбутніх мам в період вагітності. Його синтез відбувається в заплідненій яйцеклітині, а після формування трофобласта це завдання переходить до його тканин. У стані, коли вагітність відсутня, в нормі гормон не повинен проявлятися.Визначення гормону ХГЛ і його рівня – один з найважливіших етапів в діагностиці розвитку плода, його аномалій і стану матері. При станах, що є відхиленням від норми, показник гормону буде різко знижений або завищений. Наявність незначної зміни в показниках ХГЛ не має цінності в якості діагнозу. Для більш точного визначення причин проводяться додаткові збори аналізів та обстеження

 

  • Пакет №2 «Перший триместр вагітності» (бета ХГЛ вільний, РАРР-А)
Наші лікарі