Гормони (інші)
Гормони (інші) :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)
  • Інсулін

Інсулін – це один з найважливіших гормонів в організмі людини. Він відіграє важливу роль в регулюванні обміну речовин. Інсулін сприяє правильному засвоєнню глюкози, бере участь в процесі глікогенолізу (розщеплення глікогену), а також підсилює синтез білків і жирів.

 

  • Індекс НОМА

Індекс НОМА (індекс інсулінорезистентності) розраховується за формулою:НОМА = (глікемія натще (ммоль / л) х інсулін натще (мкЕД / л)) / 22,5.Даний показник корелюється з оцінкою резистентності до інсуліну в класичному прямому методі оцінки ефектів інсуліну на метаболізм глюкози. Інсулінорезистентність - стійкість до метаболічних ефектів інсуліну, включаючи супресивні його ефекти на ендогенну продукцію глюкози, стимулюючу дію на периферичне поглинання глюкози і синтез глікогену.

 

  • Імуноглобулін Е (Ig Е)

Іммуноглобулін Е загальний - ця речовина напряму пов'язана з імунною системою людини, виробляється В-лімфоцитами і, по суті, являє собою вид антитіл. Іммуноглобулін Е загальний та специфічний іммуноглобулін Е були виділені і вперше описані в 60-х роках минулого століття. Тип Е, як компонент, відповідає за реакцію на алергени, також антитіла даного типу виробляються для боротьби з паразитами. Імуноглобулін складається з п'яти типів з'єднань, з яких вміст класу Е складає всього 0,2%. Завдяки своїй структурі та функціональній особливості ці антитіла прикріплюються до базофілів або інших більш великих клітин і переміщуються в організмі. При взаємодії з алергеном відбувається реакція, і виділяються необхідні речовини. В результаті у пацієнта з'являються клінічні прояви (алергічний риніт, дерматит, крапив'янка, бронхіальна астма та інші).

Тарифи на послуги
З
Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
[З182] Дослідження крові на інсулін
Цiна (без ПДВ):
201.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
120.60 грн.
[З184] Дослідження крові на імуноглобулін E загальний (IgE total)
Цiна (без ПДВ):
203.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
121.80 грн.
Наші лікарі