Копрограма
Копрограма :: Міський лікувально-діагностичний центр м.Вінниця (МЛДЦ Вінниця)

Копрограма — це комплексний аналіз, що дозволяє визначити перетравлюючу здатність органів ШКТ. Харчова кашка (хімус) проходить через весь шлунково-кишковий тракт і в товстій кишці формується кал. У відділах системи травлення відбувається розщеплення і всмоктування речовин. Копрологічне дослідження призначається для діагностики багатьох захворювань. Після макроскопічного, хімічного, мікроскопічного дослідження фахівець дає опис складу калу. Копрограма показує відхилення від норми, типові для певного захворювання. Таке дослідження дозволяє виявити розлади секреторної функції шлунка, кишечника, підшлункової залози; запальний процес в травному тракті, порушення процесу всмоктування, дисбактеріоз, коліти різної етіології.

 

Підготовка до дослідження:

  • Попередня підготовка пацієнта для даного дослідження складається з вживання їжі за спеціальною дієтою протягом 3-5 днів.
  • Після підготовки до дослідження та збору калу, контейнер з матеріалом доставляється у лабораторію відразу після дефекації або не пізніше 10-12 годин після дефекації при умові зберігання в холодильнику при температурі +3°…+5°С.
Тарифи на послуги
З
Клініко-діагностичні лабораторні дослідження
[З4] Копрограма
Цiна (без ПДВ):
137.00 грн.
i
Пільгова ціна для осіб, які мають право на такі пільги згідно Рішення виконкому ВМР №2641 від 24.10.2019р.
Пiльгова:
82.20 грн.
Наші лікарі